Gdy łapie leń - jak się motywować?

29-09-2020, 11:36 Jest wiele czynników, które powodują spadek motywacji. Okres jesienno-zimowy nie wróży słonecznych dni, co nie może oznaczać, że na dobre pożegnamy się z aktywnością fizyczną! Często pogoda na dworze nie zachęca do wyjścia na dwór i sprawia że jesteśmy senni, a czasem zwyczajnie nie mamy na nic ochoty. Dodatkowo w tym okresie warto znaleźć siłę na naukę, jak i na dobre treningi. Dlatego przychodzimy z pomocą i w tym artykule przekażemy wam, jak skutecznie motywować się do działania!

5 powodów, dlaczego turnieje są ważne dla młodego zawodnika

28-09-2020, 11:54 Emocje, okrzyki kibiców, a przede wszystkim gole to pierwsze, ale nie jedyne skojarzenia związane z turniejami. Imprezy sportowe są wyjątkowym wydarzeniem dla każdego gracza i zapadają w pamięci na długie lata. Oprócz dobrej zabawy i wspomnień przynoszą wiele korzyści dla rozwoju każdego uczestnika turnieju. O zaletach i powodach, dlaczego turnieje są ważne dla młodego zawodnika dowiesz się w tym artykule.

Zdrowe podejście do treningu - co to znaczy?

22-09-2020, 11:23 Bardzo ważne jest zdrowe podejściu do treningów, ale co to właściwie znaczy? Istnieje wiele teorii na ten temat, ale we wszystkich znajdziemy stwierdzenie, że trening powinien sprawiać radość. Dla każdego zawodnika zajęcia na boisku mogą mieć inną wartość. Jednak, czy istnieje uniwersalna receptura dla wszystkich młodych sportowców?

Jak wybrać szkółkę piłkarską?

16-09-2020, 11:59 Wrzesień to okres, w którym zaczynają się zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, zarówno artystyczne, jak i ruchowe. My skupimy się na tych ostatnich, a w szczególności na treningach piłkarskich. Jeżeli twoje dziecko wykazuje zainteresowanie tym sportem, lubi grać w futbol, to warto zapisać go na regularne zajęcia z tej dziedziny. Tym bardziej, że wrzesień to idealny okres na dołączenie do klubu. Ostatecznie pojawia się pytanie, jak wybrać szkółkę piłkarską? Wątpliwości jest wiele, dlatego w tym artykule postaramy się zwrócić uwagę na najistotniejsze aspekty przy dokonaniu wyboru miejsca szkolenia rzemiosła piłkarskiego dla Twojego dziecka.

Dlaczego warto trenować w deszczu?

30-08-2020, 15:37 Jesteśmy gotowi na trening, trzymamy spakowaną torbę i chcemy już wyjść z domu. Jednak coś nas powstrzymuje. Co to może być? Zazwyczaj jest to pogoda za oknem. Widzimy deszcz i zastanawiamy się, czy jest sens wychodzenia z domu. Boimy się, że możemy się przeziębić podczas sportowych zajęć na dworze. Jednak, czy powinniśmy rezygnować z treningu, gdy na zewnątrz jest dżdżysta pogoda? O zaletach trenowania w deszczu dowiesz się w tym artykule.
Projekt i wykonanie: cogitech group